Reklam Filmi İçin Erkek Oyuncu Aranıyor

Reklam çekimleri için birtakım unsurları bulunduran erkek oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu reklam filminde yer alabilmek için;

  • 40-45 yar aralığında
  • Mimikleri kuvvetli
  • Görünümüne önem veren
  • Oyunculuk yeteneğine hâkim

Olan kişilerin başvurması ile birlikte cast ajansına başvuru gerçekleştirebilme imkânına sahiptir. Bu başvurunun gerçekleştirilmesi ile birlikte de kişiler hayalini kurdukları mesleğe adım atma fırsatını yakalamaktadırlar. Cast ajansı bu bağlamda kişilere hayal ettikleri oyunculuk mesleğini yapma fırsatını vermesi sebebi ile pek çok kişinin ilgisini çekmekte ve fazlası ile talep göstermektedir. Bu sebeple de bir günde birden çok başvuru gelmektedir. Bu başvuru içerisinde yer almak için ise süreçleri olumlu geçirmeniz gerekmektedir.

 

Cast ajansına televizyon reklamı için başvurmak isteyen kişilerin ise belli başlı birtakım unsurları yerine getirmesi önemli bir husustur. Bunun en temel sebebi ise oyunculuk mesleği yapmak isteyen pek çok insan bulunmaktadır. Bundan dolayı da cast ajanslarına bir günde pek çok oyuncu adayı olmak üzere başvuru gelmektedir. Bu sebeple de bazı ayırıcı kriterler söz konusu hale gelmektedir. Bunların başında yaş aralığı. Bu unsur sizin başvuru yapabilmeniz için en önemli ölçütlerden birisidir. Diğer bir unsur ise başvuru sürecine girilmesi ve bu süreçte nasıl bir performans sergilediğinizdir. Bu performansınız sizlere ya adaylığa kabul edilmenizi sağlayacak ya da elenmenizi. Bu bakımdan da başvuru formunu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgilerin size bu işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlamayacaktır. Bunun yanı sıra en önemli dikkat edilmesi gereken unsur ise fotoğraf seçimidir. Fotoğraf seçimi bir adayın ön elemeden geçebilmesine en çok yarayan bir faktör olarak bilinmektedir. Bu sebeple de başvuru gerçekleştirecek yeni yüzlerin fotoğraf seçimlerine fazlası ile dikkat etmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise bu fotoğraf ve bilgiler ile bir değerlendirme sürecine girmektesiniz. Pek çok adayın da bu sürece girmesi ile birlikte deneme çekimlerine çağrılma imkanına sahip olmaktasınız. Bu deneme çekiminde de performansınızı tam anlamı ile gerçekleştirirseniz eğer reklam filmlerinden oynamak için gerekli tüm adımları atmış bir şekilde sektöre giriş yapabilmektesiniz.

Bir cevap yazın